עברית  |  נורטק אינטרנשיונל  |  
סימון בלייזר  |  מדבקות SFS - Splice For SMT  |  טעינה אוטומטית של מדבקות מיסוך  |  בקרוב האתר החדש  |  


Microscan
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
                     

 
חברת נורטק AMI מאשרת את התאימות המעולה של מוצריה לטכנולוגיות הניקוי של Kyzen

 
נאשוויל – 10 ספטמבר 2012 Kyzen, ספקית עולמית מובילה של מוצרים חדשניים וידידותיים לסביבה לניקוי מדויק בקווי ייצור של מוצרי אלקטרוניקה וטכנולוגיה עילית, יצרה שותפות עם נורטק AMI, ספקית מובילה של פתרונות סימון כוללים, כדי להשלים בהצלחה סדרת בדיקות תאימות מקיפה של מדבקות.
 
התוצאות שהתקבלו אישרו באופן חד-משמעי את התאימות היוצאת מהכלל  של מדבקות נורטק AMI למוצרי AQUANOX® A4703, AQUANOX® A4638, AQUANOX® A4625 ו-AQUANOX® A4520 של Kyzen.
                                                                                                                      
סדרת בדיקות תאימות רחבת היקף נערכה במעבדת היישומים  החדשנית של Kyzen שבנאשוויל, טנסי, בפיקוחם של מומחי ההנדסה של Kyzen ובסביבה המדמה את תנאי רצפת הייצור.
במהלך הניסויים נחשפו חומרי הפולימיד והפוליאסטר האיכותיים של נורטק AMI למספר שטיפות, בתהליכים עם ובלי זרימה מחודשת (reflow).
 
לפי דורון לביא, המייסד והמנכ"ל של נורטק AMI, "תהליכי הניקוי הכימיים שנעשה בהם שימוש במוצריAQUANOX  של Kyzen הם יעילים וידידותיים לסביבה כאחד. הבדיקות הנרחבות שנערכו מוכיחות כי AQUANOX חזק דיו לניקוי כתמי לכלוך וכימיקלים ברצפת ייצור מבלי לפגוע בחומרי המדבקות שלנו. זהו בדיוק סוג המוצר שיעזור לנו להמשיך ולספק פתרונות סימון לסביבות עם תנאים קשים במיוחד."
 
קו מוצרי AQUANOX, הנחשב לטוב מסוגו בענף, הוא קו מוצרים רב-תכליתי וידידותי לסביבה עם העלות הנמוכה ביותר. קו המוצרים החדשני מוביל בניקוי מדויק בקווי ייצור של מוצרי אלקטרוניקה בזכות הצלחתו המתמשכת בניקוי כל סוגי הלכלוך לרבות דבקים ומשחות נטולי עופרת, OA ו-RMA. חומרי ניקוי עטורי פרסים אלו נבחנו ביסודיות על טכנולוגיות המדבקות החדשניות ביותר של נורטק AMI ועמדו בכל הבדיקות בהצלחה רבה.
 
חברת נורטק AMI מייצרת ומספקת פתרונות סטנדרטיים ובהתאמה אישית של מדבקות בטכנולוגיית הטבעה תרמית ((Thermal Transfer ליישומים בשווקים רבים ושונים, והנה כיום ספקית מוכרת ומובילה של פתרונות סימון כוללים. לחברה משרדים ראשיים בישראל ובארצות הברית. מוצרי נורטק מתאימים למגוון של יישומים בענף האלקטרוניקה כגון סימון חוטים וכבלים, פתרונות סימון לצורכי אבטחה, מדבקות לחדרים נקיים, פתרונות של מדבקות בעמידות גבוהה, יישומים נטולי עופרת ועוד. חברת נורטק יכולה לייצר ולהצליב כל גודל מדבקה או כל מספר חלק, ומציעה מגוון רחב של חומרים לרבות פולימיד, פוליאסטרים, ויניל, נייר וכדומה. החברה קיבלה הסמכת ISO 9001:2000 משנת 1996 והמוצרים שלה תואמים לדרישות RoHS ו-WEEE ורובם באישור UL ו-CSA. למידע נוסף, נא לבקר בכתובת www.nortec.co.il.
 
 
###
 
לפרטים נוספים:
קובי שטרנברג
נורטק
טל 09-7691700 
מייל kobi@nortec.co.il
 
              לפרטים נוספים:
תום פורסייט
קייזן
טל 615-831-0888
מייל info@kyzen.com
אתר www.kyzen.com

נורטק בע"מ | עתיר ידע 23 כפר סבא 4464318 | טלפון 972-9-7691700 :T | פקס 972-9-7486270 :F | דוא"ל nortec@nortec.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים