עברית  |  נורטק אינטרנשיונל  |  
סימון בלייזר  |  מדבקות SFS - Splice For SMT  |  טעינה אוטומטית של מדבקות מיסוך  |  בקרוב האתר החדש  |  


Microscan
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מדבקות וריבונים >> מדבקות מודפסות
 

מחלקת ההדפסות של נורטק היא אחת הגדולות ביותר בתעשייה הישראלית בכלל, ומתמחה בתעשיות האלקטרוניקה וההי-טק בפרט. הצרכים המיוחדים של תעשיית האלקטרוניקה מבחינת עמידויות החומרים בסביבה קשה, תנאי טמפרטורה קיצוניים, ממיסים וחומרי ניקוי קשים מהווים אתגר ולפיכך אנו באמת מומחי הדפסה.

נורטק מתמחה בהדפסה בטכנולוגית טרמל-טרנספרThermal Transfer () המאפשרת הדפסת מידע משתנה ישירות מקובץ ללא צורך בגלופות או בשטנצים ולכן בין אם אתם זקוקים להדפסה בכמויות גדולות של מספרים סידוריים, או הדפסה בכמויות קטנות אנו נשמח לסייע לכם. נורטק מיישמת שיטות ייצור גמישות המאפשרות לנו לתת מענה לכל לקוחותינו. מחלקת ההדפסות של נורטק נותנת שירות ייחודי של ניהול מאגר המידע של המספרים הסידוריים עבור לקוחותיה. החשיבות היא בכך שלעולם לא יודפס אותו מספר סידורי פעמיים. בין אם מדובר על צבע אחד, שניים, שלושה או יותר, אנו יכולים להדפיס עבורכם הכול כך שאינכם צריכים לטרוח עם ההיערכות והדאגות הכרוכות בהדפסת המדבקות בעצמכם במפעלכם. אנו המומחים להדפסות! תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם!

ברקוד סיריאלי
הדפסה בטכנולוגית טרמל-טרנספר
(Thermal Transfer) מאפשרת הדפסת מידע מהמחשב ועל כן היא מתאימה במיוחד להדפסה של מידע משתנה וסדרות קצרות של מדבקות. זו הסיבה שתעשיות רבות, לרבות תעשיית האלקטרוניקה שמבצעת מעקב אחרי פריטים באמצעות מתן ברקוד סיריאלי אימצה טכנולוגיה זו כטכנולוגיה עיקרית. ערך מוסף חשוב של מחלקת ההדפסות של נורטק הוא שאנו מבצעים עבור לקוחותינו תיעוד וניהול של המספרים המודפסים ובכך לוקחים מהלקוח את כאב הראש הכרוך בשמירת רצף המספרים ומניעת כפילויות.

נורטק גאה במדבקות ברקוד בגודל 4*4 מ"מ המיועדות לטעינה אוטומטית במכונות השמה שנחתכות במחלקת הייצור של נורטק ומודפסות
בברקוד דו מימדי שעובר 100% בדיקת תקינות לפני יציאה ללקוח.
בנוסף לזאת, נורטק מייצרת מדבקות ברקוד חד מימדי בגדלים שונים.

 

תגי שם
חברות רבות בוחרות להדפיס תגי שם, Name Plate,
עבור מוצריהם וחומרים שיווקיים כגון קטלוגים על מדבקות פוליאסטר כסופות או לבנות בעלות עמידות גבוהה ומראה איכותי. כאמור, ניתן להדפיס מידע משתנה, כולל לוגו, במבחר צבעים וללא הגבלת כמות.

 
תקנים ואזהרות
חלק גדול מהעבודות במחלקת ההדפסות של נורטק מתמקד במדבקות המשמשות לסימון מוצרים במדבקות בעלות סימנים מוסכמים המעידים על עמידה בתקנים (כגון: CE, RoHS, WEEE, UL,
 מחזור) ואזהרות (כגון, מתח חשמל, קרינת לייזר, חשמל סטטי, שביר).
בזכות הגמישות שמאפשרת שיטת ההדפסה בטכנולוגית
Thermal Transfer
ניתן בקלות לשלב במדבקות גם את לוגו החברה, שם המוצר, ברקודים סריאליים, מידע טכני או שיווקי ועוד.

 
סביבה ירוקה
המעבר לייצור נטול עופרת ועמידה בתקני ROHS הציב אתגרי סימון רבים הן מבחינת הצורך בעמידות גבוהה יותר של חומרי הגלם וההדפסה, והן מבחינת הצורך לסמן, לבדל ולהפריד בין המוצרים בעיקר בתקופת המעבר בה תעשיינים רבים מיצרים גם רכיבים המכילים עופרת וגם כאלו נטולי עופרת באותו המפעל. על מנת להבדיל בצורה מהירה ומדייקת בין סוגי הרכיבים והמעגלים נורטק מציעה מגוון מדבקות מודפסות בסימונים סטנדרטיים המשמשות לסימון אריזות, שקיות, קיטים וכו', המאפשרות זיהוי ויזואלי מהיר של המוצרים הירוקים. ניתן להזמין בהתאמה אישית או מתוך מגוון של מוצרים סטנדרטיים.
 
       

נורטק בע"מ | עתיר ידע 23 כפר סבא 4464318 | טלפון 972-9-7691700 :T | פקס 972-9-7486270 :F | דוא"ל nortec@nortec.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים