עברית  |  נורטק אינטרנשיונל  |  
סימון בלייזר  |  מדבקות SFS - Splice For SMT  |  טעינה אוטומטית של מדבקות מיסוך  |  בקרוב האתר החדש  |  


Microscan
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
                                          


נורטק AMI רכשה את Virtech והוסיפה טכנולוגיית סימון בלייזר לתיק המוצרים של נורטק


כפר סבא, ישראל, 26 ביולי 2012 – נורטק (http://www.nortec.co.il) AMI, הספקית המובילה של פתרונות סימון לסביבות עם תנאים קשים רכשה את Virtech (לשעבר www.virtech.co.il) הספקית המובילה בישראל של שירותי סימון, חריטה וחיתוך בלייזר למגוון רחב של חומרים ומוצרים.

"רכישתVirtech  היא הוכחה נוספת למחויבותה של נורטק לספק ללקוחותינו את המגוון השלם של שירותי הסימון המודרניים הזמינים בשוק כיום" אמר דורון לביא, מייסד ומנכ"ל נורטק. "המומחיות, איכות המוצרים והמחויבות להיענות לכל דרישות הלקוחות של Virtech מעניקה למהנדסי החברה את היכולת להתמודד בקלות עם האתגרים הקשים הכרוכים בטכנולוגיית הסימון בלייזר".

"חברת Virtech היא החלוצה של הסימון בלייזר בישראל.  על ידי התמזגות עם נורטק, נפתחות דלתות חדשות ושיתופי פעולה חדשים עם החברות המובילות בישראל בענפי התעשייה הביטחונית והרפואית.
עד כה בחנו רק את קצה הקרחון ואנו להוטים לגלות את שאר חלקיו", אמר אדם גנות, הבעלים של Virtech.

מאז השלמת הרכישה בתחילת השנה, הצליחה נורטק לגלות ולחדור לשווקים ולענפים חדשים. כתוצאה מכך, גדל הייצור של נורטק ב-25% ומצבת כוח האדם שלה צמחה ב-20%.

שותפות מוצלחת זו מאפשרת בחינה ופיתוח של טכניקות סימון ייחודיות מדי יום ביומו, תוך שיפור מתמשך של המוצרים והיכולות של נורטק. משימתה של נורטק היא לקדם ולהציע מגוון רחב של פתרונות סימון סטנדרטיים ומותאמים אישית.על Virtech – חברת Virtech, שנוסדה ב-1992, היא החברה המובילה בישראל לאספקת שירותי סימון, חריטה וחיתוך בלייזר למגוון רחב של חומרים ומוצרים. חברת Virtech מתמחה בסימון, חריטה וחיתוך בלייזר למגוון של חומרים, לרבות כל סוגי המתכות ליישומים שונים, באמצעות ציוד לייזר חדשני ומתקדם.


על Nortec  - חברת Nortec, שנוסדה ב-1988, היא ספקית מובילה של פתרונות סימון מקיפים ומוצרים שונים מתוך הבנה מעמיקה של דרישות השוק כיום כדי להיענות לכל צורכי הלקוחות.   
חברת Nortec מתמחה במוצרי השמה אוטומטית של מדבקותauto-apply) ) כדי לעמוד באתגרים הקשים ביותר של ענפי התעשייה השונים.
תיק המוצרים של נורטק כולל:  מדבקות בטכנולוגיית הטבעה תרמית, סימון בלייזר, חיתוך בלייזר, מוצרי חיתוך צורתי מדויקים, פתרונות מיסוך, מדפסות, סרטים, סורקי ברקודים, פידרים לטעינה אוטומטית של מדבקות של חברתHover-Davis  ותוכנות סטנדרטיות ובהתאמה אישית.  חברת Nortec  היא מפיצה מורשית שלIndium, Kester, Hover-Davis  ,Zebra,Sato  ויצרנים מובילים רבים אחרים של ציוד ומוצרים מתכלים.
חברתNortec  מתגאה במחלקות ההדפסה והייצור, המכירות, המו"פ והתמיכה הטכנית שלה, המאוישות בצוותים מנוסים, מקצועיים ומסורים הפועלים ללא לאות לפיתוח פתרונות חדשים כדי לתת מענה לכל צורכי הלקוחות.


                                                                            ###


לשאלות על מחלקת הסימון בלייזר החדשה של נורטק ו/או לקבלת דוגמאות, נא לפנות אל daria@nortec.co.il.
אם אתם מעוניינים במידע נוסף בנושא, או בקביעת פגישה עם דורון לביא או אדם גנות, נא לפנות אל אריאלה אדלר בטלפון09-769-1700   שלוחה 738 או בדוא"ל אל Arielle@nortec.co.il
 

נורטק בע"מ | עתיר ידע 23 כפר סבא 4464318 | טלפון 972-9-7691700 :T | פקס 972-9-7486270 :F | דוא"ל nortec@nortec.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים